Ворота складські
розпашні (любий розмір)

 

 

 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Галуззю обов'язкового застосування протипожежних воріт є заводи, виробничі цехи, майстерні, різноманітні торгові та складські приміщення, до яких пред'являються підвищені вимоги до пожежної безпеки, де існує необхідність поділу приміщень при пожежі на кілька зон. Такі ворота, окрім своїх основних функцій, не дадуть поширитися вогню об'єктом.

 

КОНСТРУКЦІЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ

 

Блок воріт складається з рами, полотна воріт і спеціальної фурнітури. Полотно воріт є конструкцією, що складається з металевих листів, заповнену всередині спеціальними теплоізоляційними матеріалами. Полотно кріпиться до коробки за допомогою трьох посилених петель. З боку петель у полотні встановлені два ригелі (антизрізи), які при закриванні полотна воріт входять в раму, забезпечуючи більш надійну фіксацію полотна в рамі. Полотно роблять як глухим, так і з додатковим блоком протипожежного скління, з площею до 0,1 кв.м. По периметру полотно воріт обов'язково проклеюється стрічкою, що терморозширюється, яка при пожежі збільшується в об'ємі, перешкоджаючи тим самим поширенню чадного газу.

 

Ворота можуть виготовлятися з хвірткою (розміри «на просвіт» 800 х 2000 мм). Ворота також можуть мати електропривод або комплектуватися доводчиками з координатором закривання (для малих розмірів), механічним замком та ручками.

 

Приклади наших розпашних воріт, виготовлених на нашому виробництві та встановлених нами на різних об'єктах (склади, виробництво, термінали):

 

огнестойкие распашные ворота Киев

 

огнестойкие ворота Киев

 

огнестойкие ворота изготовление Киев

 

ворота для склада Киев

 

Протипожежні розпашні ворота монтуються нашими фахівцями у стислий термін. Весь комплекс робіт із монтажу виконується нами "під ключ".

 

ворота противопожарные монтаж Киев

 

установка ворот Киев

 

ворота противопожарные изготовление Киев

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ ВОРІТ
МОЖЕ ВКЛЮЧАТИ

  • сигнальну лампу
  • сирену
  • фотоелементи
  • пульт дистанційного керування
  • ключ-вимикач
  • автономний блок живлення (блок акумуляторних батарей) – має обмеження за вагою стулок воріт

 

 

Двері всіх видів, промислові ворота, вогнетривкі перегородки в будівлях.

 

2024 р. ©  Компанія "Діскавер" (м. Київ).

 

UA | RU     ПРИКЛАДИ МОНТАЖУ  МЕНЮ