Ворота складські
відкатні (любий розмір)

 

 

 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Галуззю обов'язкового застосування протипожежних воріт є паркінги, ангари, виробничі цехи, різноманітні торгові та складські приміщення, до яких пред'являються підвищені вимоги до пожежної безпеки, де існує необхідність поділу приміщень під час пожежі на кілька зон. Такі ворота, окрім свого основного завдання, не дадуть вогню поширитися за межі обмеженої частини об'єкта.

 

Відкатні протипожежні ворота виготовляються з верхнім приводом, глухі або з вбудованими хвіртками (розміри «на просвіт» 800 х 2000 мм).

 

Приклади наших відкатних воріт, виготовлених на нашому виробництві та встановлених на об'єктах різного призначення (термінал в Жулянах, склади в Києві, Рівному, Харкові):

 

откатные огнестойкие ворота Киев

 

откатные противопожарные ворота Киев

 

откатные огнестойкие ворота Киев

 

откатные противопожарные ворота Киев

 

огнестойкие откатные ворота Киев

 

противопожарные откатные ворота Киев

 

У разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, закриття відбувається за сигналом системи пожежної сигналізації. Для того, щоб при пожежі уникнути відмови автоматики, що управляє роботою приводів, та самих приводів, передбачають дві незалежні лінії живлення (передбачається в проекті) або автономний блок живлення (блок акумуляторних батарей).

 

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ ВОРІТ
МОЖЕ ВКЛЮЧАТИ:

  • сигнальну лампу
  • сирену
  • фотоелементи
  • пульт дистанційного керування
  • ключ-вимикач

 

 

Двері всіх видів, промислові ворота, вогнетривкі перегородки в будівлях.

 

2024 р. ©  Компанія "Діскавер" (м. Київ).

 

UA | RU     ПРИКЛАДИ МОНТАЖУ  МЕНЮ