Перегородки в будівлях та офісних приміщеннях

 

 

 

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Протипожежні перегородки (вогнетривкі перегородки) служать перешкодою поширення вогню по будинку у разі пожежі. Як правило, такі протипожежні перегородки встановлюються в приміщеннях з великою площею, вони поділяють їх на кілька незалежних зон і не дають вогню перекинутися з однієї зони в іншу. Всі протипожежні перегородки повинні відповідати вимогам вогнестійкості та ефективно стримувати тиск вогню протягом певного часу.

 

КОНСТРУКЦІЯ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ ПЕРЕГОРОДКИ

 

Вогнезахисна перегородка виготовляється з алюмінієвого або сталевого профілю, порожнина якого має теплоізоляційне наповнення. Цим досягається збільшення часу на прогрівання каркасу і підвищується стійкість вогнетривкої перегородки до температурних деформацій. При виготовленні світлопрозорих протипожежних перегородок використовується вогнетривке скло, що має відповідну до вимог межу вогнестійкості.

 

Вогнезахисні перегородки встановлюються в будинках різного призначення. Це можуть бути склади, бізнес-центри, держустанови, адміністративні будинки, торгові комплекси, виробничі підприємства, житлові будинки та інші об'єкти.

 

Перегородки противопожарные Киев

 

Установка противопожарных перегородок Киев

 

Протипожежні перегородки можуть бути різних типів: міжкімнатними, внутрішньокімнатними та міжповерховими. Часто місцем для їх встановлення є коридори.

 

Наша компанія виконує професійний монтаж всіх видів протипожежних перегородок. Величезний досвід монтажу, вибір оптимальних варіантів, можливість швидкого виготовлення необхідних перегородок на власному виробництві.

 

В наявності ліцензія на монтаж протипожежних дверей.

 

Телефонуйте, уточнимо всю потрібну інформацію.

 

Противопожарные перегородки цена Киев

 

 

Двері всіх видів, промислові ворота, вогнетривкі перегородки в будівлях.

 

2024 р. ©  Компанія "Діскавер" (м. Київ).

 

UA | RU     ПРИКЛАДИ МОНТАЖУ  МЕНЮ